Philips 75MLED920/12 75" (189cm) 4K QD MiniLED Ambilight TV | Philips
- Preces kods: 603670
- EAN: 8718863048603
- MPN: 75MLED920/12
1 206.73€
Bez nodokļa: 997.30€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 1113.00 mm |
| Gross width (mm) | 1879.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 7800.00 g |
| Plastic (No PET) | 790.00 g |
| Tare weight (kg) | 8.59 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.40 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 32.20 kg |
| Net weight | 23.61 kg |