Raidsonic
- Код товара: 603907
- EAN: 4250078175254
- MPN: IB-RD3720-CU3
50.30€
Без налога: 41.57€
| Производитель | Raidsonic |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 300.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 175.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 299.20 гр. |
| Plastic (No PET) | 74.80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.37 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 165 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.16 кг |
| Net weight | 0.79 кг |