Raidsonic
- Preces kods: 603907
- EAN: 4250078175254
- MPN: IB-RD3720-CU3
50.30€
Bez nodokļa: 41.57€
| Ražotājs | Raidsonic |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 299.20 g |
| Plastic (No PET) | 74.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.37 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 165 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.16 kg |
| Net weight | 0.79 kg |