ProDVX FM-10S Flushmount bracket for S-Series
- Код товара: 604471
- EAN: 2000001415252
- MPN: 8080975
77.19€
Без налога: 63.79€
| Производитель | ProDVX |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | NL |
| Gross depth (mm) | 310.00 мм |
| Gross height (mm) | 52.00 мм |
| Gross width (mm) | 240.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 107.20 гр. |
| Plastic (No PET) | 26.80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.13 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 223 шт. |
| Gross weight | 0.93 кг |
| Net weight | 0.80 кг |