ProDVX FM-10S Flushmount bracket for S-Series
- Preces kods: 604471
- EAN: 2000001415252
- MPN: 8080975
77.19€
Bez nodokļa: 63.79€
| Ražotājs | ProDVX |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | NL |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 52.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 107.20 g |
| Plastic (No PET) | 26.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 223 pcs |
| Gross weight | 0.93 kg |
| Net weight | 0.80 kg |