Muse M-295 Wireless headphones ANC, Whte | Muse
- Код товара: 604907
- EAN: 3701738900484
- MPN: M-295 ANCW
37.30€
Без налога: 30.83€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Gross depth (mm) | 184.00 мм |
| Gross height (mm) | 212.00 мм |
| Gross width (mm) | 96.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 276.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 69.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.35 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.61 кг |
| Net weight | 0.26 кг |