Muse M-295 Wireless headphones ANC, Whte | Muse
- Preces kods: 604907
- EAN: 3701738900484
- MPN: M-295 ANCW
37.30€
Bez nodokļa: 30.83€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Gross depth (mm) | 184.00 mm |
| Gross height (mm) | 212.00 mm |
| Gross width (mm) | 96.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 276.00 g |
| Plastic (No PET) | 69.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.61 kg |
| Net weight | 0.26 kg |