SALE OUT. Ecovacs Washable Mopping Pad | 3 pc(s) | Blue | DAMAGED PACKAGING
- Код товара: 605836
- EAN: 2000001417966
- MPN: D-CC03-2115SO
13.19€
Без налога: 10.90€
| Производитель | Ecovacs |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Blue |
| Количество в упаковке | 3 шт. |
| Producer product name | Washable Mopping Pad |
| Gross depth (mm) | 121.00 мм |
| Gross depth master carton | 413.00 мм |
| Gross height (mm) | 157.00 мм |
| Gross height master carton | 337.00 мм |
| Gross width (mm) | 30.00 мм |
| Gross width master carton | 315.00 мм |
| Net weight master carton | 3.84 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 2340.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 11.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Tare weight master carton | 0.44 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Другие особенности | An eco-friendly way to keep your home clean. These microfiber wipes are reusable, recyclable and washable up to 20 times.With a structure made of alternating soft and hard microfibers, the cloth stays evenly damp and can remove even more stubborn stains to ensure thorough wiping. For a deeply cleaned home and a healthy environment. |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| SALE OUT. | Y |
| Совместимость | For DEEBOT T8/T9, OZMO Pro/OZMO Pro 2.0 |