SALE OUT. Ecovacs Washable Mopping Pad | 3 pc(s) | Blue | DAMAGED PACKAGING
- Preces kods: 605836
- EAN: 2000001417966
- MPN: D-CC03-2115SO
13.19€
Bez nodokļa: 10.90€
| Ražotājs | Ecovacs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Blue |
| Producer product name | Washable Mopping Pad |
| Skaits iepakojumā | 3 pcs |
| Gross depth (mm) | 121.00 mm |
| Gross depth master carton | 413.00 mm |
| Gross height (mm) | 157.00 mm |
| Gross height master carton | 337.00 mm |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Gross width master carton | 315.00 mm |
| Net weight master carton | 3.84 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 2340.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 11.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Citas funkcijas | An eco-friendly way to keep your home clean. These microfiber wipes are reusable, recyclable and washable up to 20 times.With a structure made of alternating soft and hard microfibers, the cloth stays evenly damp and can remove even more stubborn stains to ensure thorough wiping. For a deeply cleaned home and a healthy environment. |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| SALE OUT. | Y |
| Savietojamība | For DEEBOT T8/T9, OZMO Pro/OZMO Pro 2.0 |