Dell Pro 14-16 Plus EcoLoop Backpack CP5626
- Код товара: 605991
- EAN: 5397321024057
- MPN: 460-BFFV
49.30€
Без налога: 40.74€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 70.00 мм |
| Gross height (mm) | 400.00 мм |
| Gross width (mm) | 510.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 96.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 350.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 115.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.47 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.23 кг |
| Net weight | 0.76 кг |