Dell Pro 14-16 Plus EcoLoop Backpack CP5626
- Preces kods: 605991
- EAN: 5397321024057
- MPN: 460-BFFV
49.30€
Bez nodokļa: 40.74€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 510.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 96.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 115.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.47 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Net weight | 0.76 kg |