Dell Pro 14-16 Plus EcoLoop Briefcase CC5626 | Dell
- Код товара: 605992
- EAN: 5397321024064
- MPN: 460-BFFY
40.79€
Без налога: 33.71€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 450.00 мм |
| Gross width (mm) | 330.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 80.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 170.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 68.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.24 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.87 кг |
| Net weight | 0.64 кг |