Dell Pro 14-16 Plus EcoLoop Briefcase CC5626 | Dell
- Preces kods: 605992
- EAN: 5397321024064
- MPN: 460-BFFY
40.79€
Bez nodokļa: 33.71€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 80.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 68.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Net weight | 0.64 kg |