Natec Keyboard, Slim, US, Wiress, Black
- Код товара: 606481
- EAN: 5901969449662
- MPN: NKL-2348
10.88€
Без налога: 8.99€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 455.00 мм |
| Gross height (mm) | 35.00 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 417 шт. |
| Gross weight | 0.55 кг |
| Net weight | 0.41 кг |