Natec Keyboard, Slim, US, Wiress, Black
- Preces kods: 606481
- EAN: 5901969449662
- MPN: NKL-2348
10.88€
Bez nodokļa: 8.99€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 455.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 417 pcs |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Net weight | 0.41 kg |