Natec Hawk 2 2400DPI, Wired, Laser, Black
- Код товара: 606482
- EAN: 5901969450057
- MPN: NMY-2387
5.26€
Без налога: 4.35€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 175.00 мм |
| Gross height (mm) | 45.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 24.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| TI weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1371 шт. |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.09 кг |