Natec Hawk 2 2400DPI, Wired, Laser, Black
- Preces kods: 606482
- EAN: 5901969450057
- MPN: NMY-2387
5.26€
Bez nodokļa: 4.35€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1371 pcs |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Net weight | 0.09 kg |