Philips XW3193/11 3000 Series Stain Cleaner
- Код товара: 606599
- EAN: 8720389047718
- MPN: XW3193/11
162.49€
Без налога: 134.29€
| Производитель | Philips |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 293.00 мм |
| Gross height (mm) | 357.00 мм |
| Gross width (mm) | 457.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 470.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 16.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.49 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 7.11 кг |
| Net weight | 6.63 кг |