Philips XW3193/11 3000 Series Stain Cleaner
- Preces kods: 606599
- EAN: 8720389047718
- MPN: XW3193/11
162.49€
Bez nodokļa: 134.29€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 293.00 mm |
| Gross height (mm) | 357.00 mm |
| Gross width (mm) | 457.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 470.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 7.11 kg |
| Net weight | 6.63 kg |