Next Level Racing Elite Motion Adaptor Upgrade Kit
- Код товара: 606858
- EAN: 0716715143474
- MPN: NLR-E013
156.95€
Без налога: 129.71€
| Производитель | Next Level Racing |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Elite Motion Adaptor Upgrade Kit |
| Gross depth (mm) | 505.00 мм |
| Gross height (mm) | 125.00 мм |
| Gross width (mm) | 220.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 62 шт. |
| Gross weight | 6.50 кг |
| Net weight | 6.00 кг |
| Особые свойства | Supported Height: 120 cm to 195 cm; Supported Max Weight: 150 kg |