Next Level Racing Elite Motion Adaptor Upgrade Kit
- Preces kods: 606858
- EAN: 0716715143474
- MPN: NLR-E013
156.95€
Bez nodokļa: 129.71€
| Ražotājs | Next Level Racing |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Elite Motion Adaptor Upgrade Kit |
| Gross depth (mm) | 505.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 62 pcs |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Net weight | 6.00 kg |
| Īpašās funkcijas | Supported Height: 120 cm to 195 cm; Supported Max Weight: 150 kg |