Navitel DS1020 DVR Smart Car Device | Navitel
- Код товара: 607075
- EAN: 8594181746953
- MPN: DS1020 DVR
108.95€
Без налога: 90.04€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 305.00 мм |
| Gross height (mm) | 550.00 мм |
| Gross width (mm) | 280.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.18 кг |
| Net weight | 1.12 кг |