Navitel DS1020 DVR Smart Car Device | Navitel
- Preces kods: 607075
- EAN: 8594181746953
- MPN: DS1020 DVR
108.95€
Bez nodokļa: 90.04€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross height (mm) | 550.00 mm |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.18 kg |
| Net weight | 1.12 kg |