Gembird | PC-186 Power cord (C13)
- Preces kods: 008031
- EAN: 2000000651101
- MPN: PC-186
1.61€
Bez nodokļa: 1.33€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | PC-186 Power cord (C13) |
| Net weight | 0.18 kg |
| Tips | Power cable |
| Gross weight | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.19 kg |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Palette Qty | 5000 pcs |
| Kabeļa garums | 1.8 m |