Gembird | PC-186 Power cord (C13)
- Код товара: 008031
- EAN: 2000000651101
- MPN: PC-186
1.61€
Без налога: 1.33€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | PC-186 Power cord (C13) |
| Net weight | 0.18 кг |
| Тип | Power cable |
| Gross weight | 0.20 кг |
| TI weight (kg) | 0.19 кг |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Palette Qty | 5000 шт. |
| Длина кабеля | 1.8 м |