Fractal Design | Core 1000 USB 3.0 | Black | Micro ATX
- Preces kods: 118859
- EAN: 7350041081098
- MPN: FD-CA-CORE-1000-USB3-BL
45.92€
Bez nodokļa: 37.95€
| Ražotājs | Fractal Design |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Formas faktors | Micro ATX |
| Produkta krāsa | Black |
| Sānu logs | No |
| Producer product name | Core 1000 USB 3.0 |
| Audio ieeja | Yes |
| Audio izeja | Yes |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.0 (3.1, 1. paaudzes) A tipa portu daudzums | 1 |
| Interfeiss | 1 - USB 3.0 with internal connector1 - USB 2.01 - 3.5mm audio in (mic)1 - 3.5mm audio out (headphone)Power button with LEDHDD LEDReset button |
| Atiestates poga | Yes |
| Iepakojuma dziļums | 41.5 cm |
| Manuāls | Yes |
| Iepakojuma augstums | 47.5 cm |
| Iepakojuma platums | 22.5 cm |
| Iepakojuma svars | 5 oz |
| Svars | 4.1 oz |
| Platums | 17.5 cm |
| Augstums | 35.5 cm |
| Dziļums | 42 cm |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Tips | PC |
| Paplašināšanas slotu skaits | 4 |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 2 |
| Maksimālais centrālā procesora dzesētāja augstums | 14.8 cm |
| Iebūvēti skaļruņi | No |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Maksimālais grafiskās kartes garums | 35 cm |
| Dzesēšanas tips | Front: 1 - 120mm fan (included is a hydraulic bearing 120mm Silent Series R2 fan, 1200 RPM speed)Rear: 1 - 92mm fan (not included)Side: 1 - 120mm fan (not included) |
| Uzstādītie sānu ventilatori | 1x 120 mm |
| Uzstādītie aizmugurējie ventilatori | 1x 92 mm |
| Uzstādītie priekšējie ventilatori | 1x 120 mm |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5,3.5 mm |
| Kastes saturs | Core 1000 USB 3.0 computer caseAccessory boxUser manual |
| Dimensijas (WxDxH) | 175 x 355 x 420mm mm |
| Citas funkcijas | mATX, Mini ITX, DTX motherboard compatibilityDrive bay capacity: 2 - 3.5" HDD or 3 - 2.5" SSD or 1 - 3.5" HDD + 1 - 2.5" SSD2 - ODD slots1 - FDD slot, using convertor in ODD slot (convertor included)4 expansion slots with sleek white painted bracketsSupports graphic card up to 350mm in length with one HDD mountedSupports graphic card up to 210mm in length with two/three HDD mountedSupports CPU coolers up to148mm in heightSupports full size ATX PSU, maximum length about 185 mm if an optical drive is mounted |
| Net weight | 3.386 kg |
| Gross weight | 4.8 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.044353125 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.414 kg |
| Gross depth (mm) | 415 mm |
| Gross width (mm) | 225 mm |
| Gross height (mm) | 475 mm |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Paper/Pasteboard | 1387.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 19 pcs |