Epson LQ-350 | Dot matrix | Standard | Black/Grey
- Preces kods: 122187
- EAN: 8715946521886
- MPN: C11CC25001
306.12€
Bez nodokļa: 252.99€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | ID |
| Produkta krāsa | Black/Grey |
| Produkta veids | Standard |
| Drukāšanas tehnoloģija | Dot matrix |
| Producer product name | LQ-350 |
| Maksimālais drukāšanas ātrums | 347 cps |
| Maksimālais drukāšanas ātrums (paredzētais) | 260 cps |
| Maksimālais drukāšanas ātrums (zema kvalitāte) | 86 cps |
| Drukāšanas izšķirtspēja (melnbalta, parasta kvalitāte) | 360 x 180 DPI |
| Drukas kvalitāte (krāsains, normāla kvalitāte) | 360 x 180 DPI DPI |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (mono) | HighSpeed-Draft: 10 cpi: 347 chars/s, LQ: 10 cpi: 86 chars/s, Draft: 10 cpi: 260 chars/s attēlu skaits minūtē |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 200 - 240 V |
| Enerģija patēriņš | 22 W |
| Barošanas avots | 22W AC 200 V - 240 V W |
| Svars | 4.1 g |
| Maksimālais drukas platums | 80 |
| Dimensijas (WxDxH) | 348 x 275 x 154 mm |
| Drukas galviņas mūža ilgums | 400000000 milijons zīmes |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 10000 h |
| Lentes mūža ilgums | 2500000 milijons zīmes |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Drukas galviņa | 24-pin |
| Tips | 24 pins, 80 columns, 24 Needles, Copies- 3 plus one original |
| Standarta interfeisi | Parallel, Serial, US |
| Interfeiss | USB 2.0 Type B, RS-232, Bidirectional parallel |
| Buferatmiņas izmērs | 128 KB |
| Trokšņu līmenis | 53 dB |
| Apdrukājamo materiālu veids | Sheet Paper (single- and multi-layer), Continuous Paper (single- and multi-layer), Labels (single- and multi-layer), Roll Paper, Envelopes |
| Produkta nosaukums | LQ-350 |
| Net weight | 4.16 kg |
| Gross weight | 4.982 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 564.00 g |
| PET | 19.00 g |
| Plastic (No PET) | 83.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.822 kg |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 425.00 mm |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 51 pcs |