Epson LQ-630 | Dot matrix | Standard
- Preces kods: 141757
- EAN: 8715946538068
- MPN: C11C480141
525.96€
Bez nodokļa: 434.68€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | ID |
| Drukāšanas tehnoloģija | Dot matrix |
| Producer product name | LQ-630 |
| Produkta veids | Standard |
| Maksimālais drukāšanas ātrums | 360 cps |
| Drukāšanas izšķirtspēja (melnbalta, parasta kvalitāte) | 360 x 180 DPI |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (mono) | LQ: 10 cpi: 79 chars/s, Draft: 10 cpi: 225 chars/s, HighSpeed-Draft: 12 cpi: 360 chars/s, 10 cpi: 300 chars/s attēlu skaits minūtē |
| Drukas kvalitāte (krāsains, normāla kvalitāte) | 360 x 180 DPI DPI |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (krāsains) | LQ: 10 cpi: 79 chars/s, Draft: 10 cpi: 225 chars/s, HighSpeed-Draft: 12 cpi: 360 chars/s, 10 cpi: 300 chars/s attēlu skaits minūtē |
| Jaudas patēriņš (standby) | 4.8 W |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 220 - 240 V |
| Enerģija patēriņš | 20 W |
| Svars | 3.5 g |
| Platums | 38.6 cm |
| Augstums | 18.5 cm |
| Dziļums | 30.6 cm |
| Maksimālais drukas platums | 80 |
| Maksimālais kopiju skaits | 5 kopijas |
| Drukas galviņas mūža ilgums | 200 milijons zīmes |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 6000 h |
| Lentes mūža ilgums | 2 milijons zīmes |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Maksimālais papīra izmērs | 254 x 558.8 mm |
| Drukas galviņa | 24-pin |
| Krāsa | No |
| Tips | Dot Matrix Printer |
| Drukas ātrums | LQ: 10 cpi: 79 chars/s, Draft: 10 cpi: 225 chars/s, HighSpeed-Draft: 12 cpi: 360 chars/s, 10 cpi: 300 chars/s mm/sec |
| Standarta interfeisi | Parallel, USB 2.0 |
| Interfeisa tips | USB 2.0 Type B, Bidirectional parallel |
| Buferatmiņas izmērs | 32 KB |
| Operatīvā atmiņa | 32 kB Included GB |
| Ibūvēti svītrkodi | Code 39, POSTNET, UP |
| Trokšņu līmenis | 57 dB |
| Apdrukājamo materiālu veids | Sheet Paper (single- and multi-layer), Continuous Paper (single- and multi-layer), Labels (single- and multi-layer), Roll Paper |
| Kastes saturs | Driver and utilities (CD), Main unit, Power cable, Ribbon, Setup guide, Software (CD), User manual (CD), Warranty document |
| Dimensijas (WxDxH) | 386 x 306 x 185 mm mm |
| Net weight | 3.694 kg |
| Gross weight | 4.6 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 620.00 g |
| PET | 28.00 g |
| Plastic (No PET) | 89.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0366885 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.906 kg |
| Gross depth (mm) | 450 mm |
| Gross width (mm) | 310 mm |
| Gross height (mm) | 263 mm |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 47 pcs |