ColorWay Econom | Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 161652
- EAN: 6942941819911
- MPN: CW-C728M
7.11€
Bez nodokļa: 5.88€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Toner Cartridge |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Producer product family | Econom |
| Produkta krāsa | Black |
| Savietojamība | Canon: 728/726, HP CE278A |
| Savienojamie produkti | Canon: 728/726, HP CE278A |
| Lappušu apjoms | 2100 lappuses |
| Net weight | 0.501 kg |
| Gross weight | 0.681 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0034272 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 102 mm |
| Gross height (mm) | 112 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 504 pcs |