ColorWay Econom | Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 161660
- EAN: 6942941820689
- MPN: CW-H435/436M
7.11€
Bez nodokļa: 5.88€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Toner Cartridge |
| Producer product family | Econom |
| Daudzums | 1 |
| Savienojamie produkti | HP CB435A/CB436A/CE285A; Canon 712/713/725 |
| Lappušu apjoms | 2000 lappuses |
| Zīmolu saderība | Universal |
| Produkta krāsa | Black |
| Savietojamība | HP CB435A/CB436A/CE285A; Canon 712/713/725 |
| Net weight | 0.495 kg |
| Gross weight | 0.675 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.003612725 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 305 mm |
| Gross width (mm) | 103 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 478 pcs |