FSP | CHAMP 3K TOWER | 3000 VA | 300 V | ± 1% (Batt. Mode) V
- Preces kods: 197935
- EAN: 4711140487618
- MPN: CHAMP 3K TOWER
464.25€
Bez nodokļa: 383.68€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Ieejas darba spriegums (maks.) | 300 V |
| Izejas darba spriegums (min.) | ± 1% (Batt. Mode) V |
| Kapacitāte | 3000 VA |
| Producer product name | CHAMP 3K TOWER |
| Gross weight | 28 kg |
| Net weight | 26.6 kg |
| UPS topoloģija | Online UPS |
| Svars | 9800 g |
| Dimensijas (WxDxH) | 190 x 421 x 318 mm |
| Īpašās funkcijas | 4 x IEC |
| Izejas jauda | 2700 W |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 40 - 70 Hz |
| Paper/Pasteboard | 1400 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 560 mm |
| Gross width (mm) | 325 mm |
| Gross height (mm) | 460 mm |
| Volume (m3) | 0.08372 m³ |
| Palette Qty | 10 pcs |