Epson C13T865140 | Ink cartridge | Black
- Preces kods: 219076
- EAN: 8715946544977
- MPN: C13T865140
213.25€
Bez nodokļa: 176.24€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink cartridge |
| Producer product name | C13T865140 |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Net weight | 0.447 kg |
| Lappušu apjoms | 10000 lappuses |
| Kapacītāte | 221 ml |
| Savienojamie produkti | for WF-M5xxx |
| Wooden | 8.00 g |
| Paper/Pasteboard | 105.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.113 kg |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1000 pcs |