Camry | Portable Cooler | CR 8065 | 21 L | 12 V | F | COOL-WARM switch
- Preces kods: 223525
- EAN: 5908256831551
- MPN: CR 8065
48.46€
Bez nodokļa: 40.05€
| Ražotājs | Camry |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CR 8065 |
| Producer product family | Portable Cooler |
| Īpašās funkcijas | COOL-WARM switch |
| Kapacitāte | 21 L |
| Ieejas spriegums | 12 V |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Gross weight | 5.05 kg |
| Net weight | 4.05 kg |
| Citas funkcijas | Cables for connecting the cooler to the DC 12V cigarette lighter socket in the car and to the AC 230V socket included. Constant temperature in cooling compartment. Power supply AC 230V ~50Hz heating consumes 50W/cooling 65W. Power supply DC 12V heating consumes 45W/cooling 50. |
| Produkta krāsa | Grey |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0513 m³ |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 380 mm |
| Gross height (mm) | 450 mm |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 30 pcs |