Camry | Portable Cooler | CR 8065 | 21 L | 12 V | F | COOL-WARM switch
- Код товара: 223525
- EAN: 5908256831551
- MPN: CR 8065
48.46€
Без налога: 40.05€
| Производитель | Camry |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | CR 8065 |
| Producer product family | Portable Cooler |
| Особые свойства | COOL-WARM switch |
| Входное напряжение | 12 В |
| Класс энергоэффективности | F |
| Емкость | 21 л |
| Gross weight | 5.05 кг |
| Net weight | 4.05 кг |
| Другие особенности | Cables for connecting the cooler to the DC 12V cigarette lighter socket in the car and to the AC 230V socket included. Constant temperature in cooling compartment. Power supply AC 230V ~50Hz heating consumes 50W/cooling 65W. Power supply DC 12V heating consumes 45W/cooling 50. |
| Цвет товара | Grey |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.0513 м³ |
| Tare weight (kg) | 1 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 300 мм |
| Gross width (mm) | 380 мм |
| Gross height (mm) | 450 мм |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 30 шт. |