Epson T8383 XL | Ink Cartridge | Magenta
- Preces kods: 224547
- EAN: 8715946542485
- MPN: C13T838340
154.01€
Bez nodokļa: 127.28€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T8383 XL |
| Gross weight | 0.852 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Lappušu apjoms | 20000 lappuses |
| Kapacītāte | 167.4 ml |
| Savienojamie produkti | WF-R5690DTWF, WF-R5190DTW |
| Daudzums | 1 |
| PET | 146.00 g |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 206.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.352 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 167 pcs |