Dell | Dual Monitor Stand | MDS19 | Stand
- Preces kods: 232080
- EAN: 5397184091777
- MPN: 482-BBCY
150.27€
Bez nodokļa: 124.19€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Stand |
| Producer product name | MDS19 |
| Producer product family | Dual Monitor Stand |
| Gross depth (mm) | 875 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross width (mm) | 500 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 1.84 kg |
| Volume (m3) | 0.0765625 m³ |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | Yes |
| Paper/Pasteboard | 1840.00 g |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 10 pcs |
| Gross weight | 9.95 kg |
| Net weight | 8.11 kg |
| Augstuma regulēšana | 13 cm |
| Pagriešanas leņķis | -10 to 15 ° |
| Citas funkcijas | Recommended Display Size 19"-27". Recommended Use 2 monitors. Max Load Weight 6 kg |
| Slīpuma leņķis | -5 to 24 ° |
| Rotācija | -90 to 90 ° |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100x100 mm |