Koss | Headphones | KE5w | Wired | In-ear | White
- Preces kods: 239129
- EAN: 021299176801
- MPN: 192881
3.91€
Bez nodokļa: 3.23€
| Ražotājs | Koss |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | KE5w |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | No |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | In-ear |
| Wireless | No |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 152 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.018 kg |
| Volume (m3) | 0.000152 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 9 g |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 11368 pcs |
| Gross weight | 0.026 kg |
| Net weight | 0.008 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Austiņu jutīgums | 98 dB |
| Pilna pretestība | 16 Ω |
| Frekvences diapazons | 60-20k Hz |
| USB uzlādešanas ports | No |