Bosch | Coffee Grinder | TSM6A013B | 180 W | Coffee beans capacity 75 g | Black
- Preces kods: 244047
- EAN: 4242005108787
- MPN: TSM6A013B
18.86€
Bez nodokļa: 15.59€
| Ražotājs | Bosch |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | SI |
| Producer product name | TSM6A013B |
| Producer product family | Coffee Grinder |
| Kafijas pupiņu tilpums | 75 g |
| Impulsa funkcija | No |
| Produkta krāsa | Black |
| Jauda | 180 W |
| Gross depth (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.001805 m³ |
| Paper/Pasteboard | 62.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 200 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.666 kg |
| Net weight | 0.604 kg |
| Nerusējošā tērauda asmeņi | Yes |