Epson XL | C13T965140 | Ink Cartridge | Black
- Preces kods: 245383
- EAN: 8715946654447
- MPN: C13T965140
195.31€
Bez nodokļa: 161.41€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | C13T965140 |
| Producer product family | XL |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.001624 m³ |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 532 pcs |
| Gross weight | 0.368 kg |
| Net weight | 0.168 kg |
| Lappušu apjoms | 10000 lappuses |
| Savienojamie produkti | WF-M52xx/57xx |