FSP | CHAMP 2K RACK | 2000 VA | 1800 W
- Preces kods: 245869
- EAN: 4713224520617
- MPN: CHAMP 2K RACK
515.29€
Bez nodokļa: 425.86€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CHAMP 2K RACK |
| Kapacitāte | 2000 VA |
| Ietilpība | 1800 W |
| Gross depth (mm) | 565 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 505 mm |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.351 kg |
| Volume (m3) | 0.0513585 m³ |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 34 pcs |
| Gross weight | 20 kg |
| Net weight | 19.649 kg |
| UPS topoloģija | On line |
| Dimensijas (WxDxH) | 88 x 438 x 410 mm |
| Īpašās funkcijas | Pure Sinewave |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 40 - 70 Hz |
| Izejas jauda | 1800 W |
| Svars | 19000 g |