Gembird | Mouse | MUSW-4B-04-BG | Standard | Wireless | Black/ Space Grey
- Preces kods: 249833
- EAN: 8716309104111
- MPN: MUSW-4B-04-BG
2.69€
Bez nodokļa: 2.22€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MUSW-4B-04-BG |
| Producer product family | Mouse |
| Connection type | Wireless |
| Ierīces tips | Standard |
| Produkta krāsa | Black/ Space Grey |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Volume (m3) | 0.000962 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Palette Qty | 898 pcs |
| Gross weight | 0.088 kg |
| Net weight | 0.078 kg |
| Number of buttons | 4-button |
| Funkcijas | with USB Nano-receiver |
| Peles ritenīšu skaits | 1 |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Darbojas uz jebkuras virsmas | Yes |
| Atkārtoti uzlādējams | No |
| Baterijas pievienotas | No |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Peles svars | 58 (without batteries) g |