FSP | IFP 800 | 800 VA | 480 W
- Preces kods: 277973
- EAN: 4713224522314
- MPN: IFP 800
71.09€
Bez nodokļa: 58.75€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kapacitāte | 800 VA |
| Producer product name | IFP 800 |
| Ietilpība | 480 W |
| Gross depth (mm) | 346 mm |
| Gross height (mm) | 216 mm |
| Gross weight | 5.2 kg |
| Gross width (mm) | 141 mm |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Paper/Pasteboard | 755.00 g |
| Plastic (No PET) | 148.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 3.5 kg |
| Volume (m3) | 0.010537776 m³ |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 595 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Gross height master carton | 246 mm |
| Net weight master carton | 20.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.896 kg |
| Palette Qty | 128 pcs |
| Net weight | 4.297 kg |
| Citas funkcijas | Touch LCD Display Panel. USB communication port. RJ11/RJ45 connector that provides surge protection. Boost and buck AVR for voltage stabilization. Auto restart while AC is recovering. Simulated sine wave. Off-mode charging. Cold start function. Generator compatible (Option). |
| Dimensijas (WxDxH) | 101 x 300 x 142 mm |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |