FSP | IFP 800 | 800 VA | 480 W
- Код товара: 277973
- EAN: 4713224522314
- MPN: IFP 800
71.09€
Без налога: 58.75€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 800 ВА |
| Producer product name | IFP 800 |
| Вместимость | 480 Вт |
| Gross depth (mm) | 346 мм |
| Gross height (mm) | 216 мм |
| Gross weight | 5.2 кг |
| Gross width (mm) | 141 мм |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Paper/Pasteboard | 755.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 148.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.90 кг |
| TI weight (kg) | 3.5 кг |
| Volume (m3) | 0.010537776 м³ |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 595 мм |
| Gross width master carton | 360 мм |
| Gross height master carton | 246 мм |
| Net weight master carton | 20.8 кг |
| Tare weight master carton | 0.896 кг |
| Palette Qty | 128 шт. |
| Net weight | 4.297 кг |
| Другие особенности | Touch LCD Display Panel. USB communication port. RJ11/RJ45 connector that provides surge protection. Boost and buck AVR for voltage stabilization. Auto restart while AC is recovering. Simulated sine wave. Off-mode charging. Cold start function. Generator compatible (Option). |
| Размеры (ШхГхВ) | 101 x 300 x 142 мм |
| Топология ИБП | Line-Interactive |