Gembird | Compact USB 3.0 SD card reader, Blister
- Preces kods: 295041
- EAN: 8716309087704
- MPN: UHB-CR3-01
7.37€
Bez nodokļa: 6.09€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Compact USB 3.0 SD card reader, Blister |
| Gross depth (mm) | 167.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 107.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2763 pcs |
| Net weight | 0.01 kg |
| Citas funkcijas | Get more from your PC; Supports most of the SD flash memory cards; Suitable for laptops; Windows 10 compatible. |