Gembird | Compact USB 3.0 SD card reader, Blister
- Код товара: 295041
- EAN: 8716309087704
- MPN: UHB-CR3-01
7.37€
Без налога: 6.09€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Compact USB 3.0 SD card reader, Blister |
| Gross depth (mm) | 167.00 мм |
| Gross height (mm) | 35.00 мм |
| Gross weight | 0.04 кг |
| Gross width (mm) | 107.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2763 шт. |
| Net weight | 0.01 кг |
| Другие особенности | Get more from your PC; Supports most of the SD flash memory cards; Suitable for laptops; Windows 10 compatible. |