Proxxon | Socket and Ratchet Set, 3/8" | 65 pc(s)
- Preces kods: 303977
- EAN: 4006274231122
- MPN: 23112_PRO
90.73€
Bez nodokļa: 74.98€
| Ražotājs | Proxxon |
| Gross depth (mm) | 450 mm |
| Gross height (mm) | 55 mm |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 191.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 37.90 g |
| Plastic (No PET) | 202.10 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.00495 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 5.24 kg |
| Net weight | 5.00 kg |
| Producer product family | Socket and Ratchet Set, 3/8" |
| Citas funkcijas | Compact socket and ratchet set in a sturdy metal case; The set includes heads in sizes 6-24 mm |
| Gabalu skaits | 65 pcs |