Proxxon | Socket and Ratchet Set, 3/8" | 65 pc(s)
- Код товара: 303977
- EAN: 4006274231122
- MPN: 23112_PRO
90.73€
Без налога: 74.98€
| Производитель | Proxxon |
| Gross depth (mm) | 450 мм |
| Gross height (mm) | 55 мм |
| Gross width (mm) | 200 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 191.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 37.90 гр. |
| Plastic (No PET) | 202.10 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.24 кг |
| Volume (m3) | 0.00495 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 5.24 кг |
| Net weight | 5.00 кг |
| Producer product family | Socket and Ratchet Set, 3/8" |
| Другие особенности | Compact socket and ratchet set in a sturdy metal case; The set includes heads in sizes 6-24 mm |
| Количество деталей | 65 шт. |