Lenovo | Legion Gaming Control Mouse Pad XXL
- Preces kods: 348548
- EAN: 195713732574
- MPN: GXH1C97869
11.22€
Bez nodokļa: 9.27€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta nosaukums | Legion Gaming Control Mouse Pad XXL |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 242 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Tare weight (kg) | 0.282 kg |
| Volume (m3) | 0.00256 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1200 pcs |
| Gross weight | 0.715 kg |
| Net weight | 0.43 kg |
| Citas funkcijas | Water-resistant surface and anti-slip rubber base. |
| RGB LED gaismas | No |
| Dimensijas (WxDxH) | 900 x 400 x 2 mm |