Gembird | Stereo headset | MHS-03-BKRD | On-Ear | Built-in microphone | 3.5 mm
- Preces kods: 304894
- EAN: 8716309113687
- MPN: MHS-03-BKRD
7.04€
Bez nodokļa: 5.82€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MHS-03-BKRD |
| Producer product family | Stereo headset |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 0.3 kg |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Packing quantity | 12 pcs |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00304 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Gross height master carton | 430 mm |
| Net weight master carton | 3.6 kg |
| Tare weight master carton | 0.737 kg |
| Palette Qty | 468 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.152 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Citas funkcijas | Perfect for music, gaming and online chats; System requirements: 3.5 mm 4-pin stereo and microphone input combo-socket |
| Produkta krāsa | Black colour with red ring |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Frekvences diapazons | 20-20.000 Hz |
| Mikrofona jutīgums | -58 dB |
| Austiņu jutīgums | 105 dB |
| In-line control | Yes |