Jimmy | Battery Pack for H8 Vacuum Cleaners
- Preces kods: 348260
- EAN: 6946499383474
- MPN: B0SK1760004R
47.24€
Bez nodokļa: 39.04€
| Ražotājs | Jimmy |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Battery Pack for H8 Vacuum Cleaners |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00066 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2203 pcs |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Net weight | 0.45 kg |
| Savienojamie produkti | For H8 Vacuum Cleaners |